Užsakymas telefonu: +37068557599
photo3

Slidinėjimas Bukovelyje

Bukovel – naujas, smarkiai besivystantis, pirmasis Ukrainoje europinės klasės kalnų slidinėjimo kurortas įsikūręs Karpatų kalnuose. Pradėtas statyti 2001 m., 2004 m. jau turėjo įrengtų 15 km trasų su 5 keltuvais, priėmė 180 tūkst. svečių. 2005-2011 m. toliau buvo intensyviai vystoma infrastruktūra, statomi sporto objektai.

 

 

Šiuo metu kurortas turi 16 keltuvų (keturviečių, dviviečių, triviečių krėslinių). Keltuvai apšviestose trasose veikia iki 23 valandos. Bukovel slidinėjimo kurortas turi 61 kalnų nusileidimo trasą (daugiau negu kai kurie Slovakijos slidinėjimo kurortai). Tarp jų 12 mėlynų trasų(pradedantiesiems), 38 raudonos trasos (vidutiniškai mokantiems slidinėti) bei 11 juodų trasų (ekspertams). Slidinėjimas Bukovelyje jum patiks dar ir dėl to, jog  prie keltuvų eilių praktiškai niekada nėra, nes patogiai įrengti keltuvai sugeba aptarnauti iki 30 tūkst. slidininkų per valandą. Ilgiausia bukovel nusileidimo trasa 2,1 km, o bendras trasų ilgis 50km. Šis slidinėjimo kurortas yra didesnis negu bet kuris kitas slidinėjimo kurortas Lenkijoje.

 

Pagrindinis slidinėjimo sezonas yra gruodžio-kovo laikotarpiu. Visą sezoną sniego danga yra puiki dėl sniego valymo mašinų ir dirbtinio sniego sistemos. Polianicoje įsikūrę keletas šiuolaikiškų viešbučių bei apartamentų, jaukūs restoranėliai ir kavinės, parduotuvės, veikia naktinis klubas, sveikatingumo centras Aktyvaus poilsio mėgėjus traukia ne tik puikios trasos, bet ir nuostabus kraštovaizdis.

 

palanas